Nastał dzień zwycięski!

Po ostatnim meczu Młodzików pisaliśmy, że widoczne jest światełko w tunelu w poczynaniach naszych młodych adeptów. W minioną niedzielę powyższe słowa znalazły zastosowanie w praktyce bowiem podopieczni Szymona Waligóry wygrali pierwszy mecz w tym sezonie! Na własnym boisku Młodzicy pokonali zespół Drzewiarza Jasienicy 4 - 2! Gratulujemy i mamy nadzieję, że to zwycięstwo do przysłowiowego "kopa" naszej Młodzieży do dalszej pracy.

15.10.2107r., Czaniec, godzina 14.00

LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica 4 - 2 (3 - 1)

Bramki: Dawid Grzybek x2, Kacper Kaspera, Mateusz Brandys

Skład: Piotr Brandys, Dominik Tomiak, Kacper Kacorzyk, Jonasz Drzewiecki, Mateusz Brandys, Maksymilian Bączek, Kamil Wojtyła, Dawid Grzybek, Kacper Kaspera, Patryk Elżbieciak, Oliwier Stwora

Okiem Trenera: Można powiedzieć nareszcie. Brawa przede wszystkim należą się za strzelone bramki, bo nie były one dziełem przypadku i widać było pomysł i decyzyjność chłopaków. Wynik w piłce dziecięcej jest przede wszystkim dobrym bodźcem motywacyjnym do treningów i liczę, że i w naszym wypadku, po okresie, w którym się uczyliśmy gry, wróci radość i zabawa w tym co robimy!